Konkurs Ether Fields – pierwszy zwycięzca i drugi etap!

Bardzo cieszy nas rosnące zainteresowanie konkursem, w którym możecie wygrać klucze do bety Ether Fields - wciąż rozwijanego polskiego MMO. Wczoraj o północy zakończył się pierwszy etap konkursu, a poprzez losowanie (starą dobrą metodą na koszyk i karteczki losowane przez piękną hostessę... chociaż tej ostatniej nam zabrakło, przyznaję...) wyłoniliśmy już pierwszego zwycięzcę. Panie i Panowie, pierwszy klucz do bety Ether Fields otrzymuje Aeth! Gratulujemy! Klucz zostanie niedługo przesłany na e-mail podany w komentarzu pod 31 odcinkiem podcastu. Tymczasem zapraszamy Was na drugi etap konkursu, w którym do wygrania są tym razem aż trzy klucze! Aby wziąć udział, wystarczy polubić nasze konto na Facebooku (ale jesteśmy interesowni, prawda? :)) do północy w środę 10 sierpnia 2011. Do losowania zaliczają się również osoby, które polubiły nas w przeciągu ostatniego tygodnia (spokojnie, pamiętamy o Was i dziękujemy za zainteresowanie ;)). Jeżeli uczyniliście to jeszcze wcześniej, napiszcie wiadomość na naszej tablicy, a również zostaniecie dołączeni do grona osób, wśród których zostanie wybrane szczęśliwe trio. Powodzenia i do usłyszenia!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!