Konkurs Ether Fields – kolejny zwycięzca i kolejne kody!

NULL Zabawa trwa! Nadal możecie wygrać klucze do bety Ether Fields - polskiej gry MMO! Wystarczy, że wypowiecie się na temat gier w uniwersum Gwiezdnych Wojen pod najnowszym podcastem lub na naszej tablicy na Facebooku. Wśród najciekawszych wpisów wybierzemy zwycięzców. Zaś ostatni etap, w którym należało skomentować technologię Unlimited Detail, wygrywa...
  • Dragoon
Gratulujemy i życzymy dobrej zabawy w świecie Ether Fields! Przypominamy również, że na tegorocznym Zjeździe Twórców Gier w Łodzi organizujemy quiz, w którym również do zdobycia będą klucze. Najważniejsze jednak, aby wszyscy się dobrze bawili. Mamy nadzieję, że będziecie tam razem z nami!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!