KONKURS Dark Sector!

NULL

konkursZgodnie z obietnicą zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania dwie nowiutkie kopie Dark Sectora na konsolę Xbox360.

Zadanie jest proste, wystarczy napisać w kilku zdaniach -  Co byś zrobił gdybyś miał dysk jakim posługujemy się w Dark Sector (Glade). Swoje odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach do dnia 14 Maja 2010 włącznie. Autorzy najlepszych komentarzy zostaną nagrodzeni.

Do dzieła!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!