„Hail to the king baby!” – on naprawdę wraca!

NULL Do sieci trafił w końcu dowód na to, że Duke Nukem Forever nie tylko ma się dobrze u swoich nowych opiekunów - Gearbox Software, ale również będzie kopał tyłki w starym, dobrym stylu. Jedna z ikon rozrywki w najczystszej postaci powraca i to już na samym początku maja (3. w USA i 6. w Europie), a nie 1 kwietnia lub 31 marca, jak początkowo żartobliwie sądzono! Owszem, mam na myśli 2011. :) Nie ma się co rozpisywać, niech Król przemówi!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!