Gdzie możemy przetestować 3DS-a

NULL

Już tylko tydzień pozostał do europejskiej (w tym także polskiej) premiery nowej konsolki Nintendo 3DS. Z tej okazji chciałem przypomnieć o eventach w Warszawie, Łodzi i Elblągu, na których będzie można na własne oczy zobaczyć, jak sprawuje się trójwymiar w wersji kieszonkowej.

BMX Day

Już jutro - 19 marca w Warszawie, w Skateparku Jutrzenka, przy ul. Rozbrat 5 odbędzie się Nintendo BMX Day, podczas którego jak możemy przeczytać na stronie „będziecie mieć okazję na przedpremierowe zetknięcie się z najnowszą konsolą NINTENDO 3DS". Start już o 12.30. Oprócz zabawy konsolą, będzie mogli obejrzeć zawody sportów ekstremalnych na BMX-ach.

Więcej info znajdziecie na tej stronie - bmxday.pl

Prezentacja 3DS w salonach Vobis

Trochę później, gdyż już po oficjalnej premierze, w dniach 25-27.03 będzie okazja załapania się na prezentację konsoli w salonach Vobis. Godziny prezentacji zależne są od dnia i przedstawiają się następująco - piątek 16.00-20.00, sobota 12.00-20.00, niedziela 12.00-20.00.

A tutaj lista salonów, w których będą odbywać się pokazy:

  • Pasaż Łódzki, Łódź

  • Wola Park, Warszawa

  • Złote Tarasy, Warszawa

  • Arkadia, Warszawa

  • CH Ogrody, Elbląg

Osoby zainteresowane odsyłam do źródła

3DS nie jest konsolą, której możliwości można zaprezentować na telewizorze czy komputerze. Jej urok (głównie 3D) widać tylko podczas bezpośredniego kontaktu - miejmy więc nadzieję, że konsolek do testowania będzie sporo, a kolejki krótkie. Do zobaczenia w świecie 3D. ;)

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!