E3 na 2pady.pl

NULL Ekipa bloga 2pady.pl zaprasza wszystkich na specjalne odcinki podcastu, poświęcone w całości targom E3 w Los Angeles - największemu growemu wydarzeniu roku! Weźmiemy na warsztat zapowiedzi, zwiastuny i konferencje gigantów, komentując wszystko, co tylko zwróci na siebie naszą uwagę (niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu). O dostarczanie Wam regularnej dawki informacji z targów dba redakcja zaprzyjaźnionego z nami ATOM-a, nie zapomnijcie odwiedzić ich przed posłuchaniem naszych wywodów natury wszelakiej. ;) Pierwszy podcast z serii już na początku weekendu przed targami. Zapraszamy!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!