E3 2012: 2pady.pl łączą siły z ATOM-em!

NULL Już tylko dni dzielą nas od największego święta każdego gracza - targów E3 w Los Angeles! Podobnie jak rok temu redakcje ATOM-u i podcastu 2pady.pl łączą siły, aby dostarczyć Wam najciekawsze materiały związane z tym wydarzeniem. Na blogu szukajcie najświeższych filmów i nowinek z ostatniej chwili, specjalna seria minipodcastów będzie zaś pełniła rolę podsumowania najważniejszych konferencji, jakie odbędą się za wielką wodą. Zaczynamy już jutro rano - 1 czerwca, wraz z konferencją Konami. Zostańcie z nami!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!