bizony i zwiastuny

Dzisiaj tak króciutko:bizon_1152x864

Wielkie propsy dla Bizona za porobienie grafik do opisów gier. Naprawdę zajebiście to wygląda. Ba!, daje nawet złudzenie, że sam tekst jest równie dobry i co naiwniejszy spróbuje przeczytać :).Piszę o tym, żeby przypomnieć, że choć za teksty odpowiedzialny jestem tutaj ja, to wszystko sprawnie hula i dobrze wygląda dzięki Bizonowi właśnie. Po prostu czytałem ostatnio wypowiedzi o „moim” blogu, więc oficjalnie prostuję; To nie jest „mój” blog.

Aha i na końcu jeszcze taki mały teaser:

W następnych notkach przeczytacie o tym; jak z Bizonem uniknęliśmy polskiego narodowego specjału (czyt. wpierdolu) i co ma z tym wspólnego Fallout. Ponadto będzie o niedźwiedziach, które z własnej woli wchodzą w myśliwskie wnyki i jest im dobrze.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!