ATOMowy Konkurs: Patapon 3

Zaprzyjaźniony z nami blog ATOM organizuje do końca tego tygodnia konkurs, w którym nagrodą jest polska wersja gry Patapon 3 na konsolkę PSP. Polecamy spróbować swoich sił, zwłaszcza, że wymaga to jedynie odrobiny wyobraźni i kreatywności. Zadanie polega bowiem na narysowaniu Patapona - jednego z dziwacznych, jednookich stworków, których własną armią kierujemy w serii za pomocą komend wystukiwanych w rytm muzyki. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!