Co tam na Fandeju

Namiot rozstawiony, piwko wypite, Kinekt ograny. Czekamy właśnie na rozpoczęcie turnieju w Forza3, na którym dostaniemy straszne wciry. Atmosfera fundaya wdarła się z impetem do Jury Krakowsko-Częstochowskiej i zostanie tu jeszcze na trzy dni.

Pierwsze wrażenia mega pozytywne, choć nie obyło się bez małego problemu przy rejestracji, który jednak szczęśliwie szybko zażegnaliśmy. W Xboksowym namiocie więcej konsol niż w zeszłym roku i, póki co, można było swobodnie pograć w wybraną pozycję. Nowych gier niestety raczej brak, ja zdążyłem ograć Crackdowna, Battlefielda i partyjkę w Split Seccond. Narazie czekamy co ciekawego Microsoft zorganizuje nam na powitalnym party, i przede wszystkim czego ciekawego dowiemy się na jutrzejszej konferencji.

PS; Trzymajcie kciuki za jutrzejszy turniej w Halo3 :)

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!