2pady.pl #264 – Gris, Hyper Light Drifter, Apex Legends, Praey for the Gods i Kingdom Hearts III

NULL

Staramy się unikać zrzutów ekranu na naszych okładkach, ale dla gry tak pięknej jak Gris postanowiliśmy zrobić wyjątek. Kolory, kształty - każdy detal tego interaktywnego doświadczenia wydaje się mieć ukryte symboliczne znaczenie. Izzy wyróżnił ten tytuł jako swoją grę roku 2018 w trakcie rozdania Złotych Grzybków, teraz natomiast przyszedł czas na jego dogłębną recenzję.

Drugą z recenzowanych w tym odcinku gier jest Hyper Light Drifter, pełna akcji przygoda w hipnotyzującym, tajemniczym świecie, która debiutowała co prawda w 2016, ale w zeszłym roku trafiła na Nintendo Switch.

Trzecia recenzja natomiast... początkowo miała nią nie być, jednak w trakcie nagrywania szybko okazało się, że na krótkiej dyskusji się nie skończy. Mowa o Apex Legends od twórców Titanfalla, które na początku lutego wzięło wszystkich fanów battle royale z zaskoczenia. Ponadto w odcinku znajdziecie również pierwsze wrażenia z Praey for the Gods, silnie inspirowanej Shadow of the Colossus produkcji trzech niezależnych twórców, oraz Kingdom Hearts III, na którego temat tym razem wypowiada się Spierek. Życzymy miłego słuchania!

W co ostatnio graliśmy:

Główne tematy odcinka:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański