2pady.pl #251 – Kingdom Come: Deliverance, A Way Out, Nintendo Labo, Detroit, Bloodstained

NULL

Wiedząc, że prawdopodobnie część z Was będzie z zapałem śledziła wieści z targów E3 w Los Angeles, postanowiliśmy wstrzymać się z publikacją tego odcinka do momentu, aż większość konferencji będzie już za nami. Planujemy lada dzień nagrać nasze podsumowanie tego wydarzenia, a póki co zapraszamy Was na dwie recenzje i trzy pierwsze wrażenia.

Okładkę tego odcinka zdobi Kingdom Come: Deliverance, jedna z najważniejszych premier tego roku, w której czescy twórcy podjęli się bardzo ambitnego zadania jak najrealistyczniejszego odtworzenia XV-wiecznych realiów swojej ojczyzny. Drugą z recenzowanych gier jest A Way Out, czyli inspirowana filmami z lat 80-90 przygoda dla dwóch graczy o ucieczce z więzienia.

We wspomnianych pierwszych wrażeniach dużo czasu poświęcamy Nintendo Labo, nietuzinkowemu pomysłowi łączącemu gry wideo z majsterkowaniem i zabawą stworzonymi przez siebie rekwizytami z kartonu, w sam raz dla rodzin z Nintendo Switch pod telewizorem. Z bardziej "klasycznych" gier mówimy natomiast o Detroit: Become Human i inspirowanym erą NES-a Bloodstained: Curse of the Moon. Życzymy miłego słuchania!

W co ostatnio graliśmy:

Główne tematy odcinka: